Kampanyalarınızı Doğru Hedefe Güvenle Gönderin

YÜKSEK TESLİMAT ORANI

ISP’ler ve e-mail servis sağlayıcılar ile yürüttüğümüz sağlıklı ilişkiler sayesinde, n-Mailer, email teslimatını ölçümleyen tarafsız bir firma olan Return Path Inc. tarafından %98’nin üzerinde teslimat skoru ile e-mail pazarlama hizmeti veren kurumlar içinde yüksek teslimat skorunda sahip olmuştur.

GRUPLARA GÖNDERİM

Gönderim sırasında alıcılarınızı şehrine göre, cinsiyetine göre, yaşına göre, daha önce gönderimini yaptığınız kampanyalarınızı açanlara göre, daha önce gönderimini yaptığınız kampanyalarınızdaki herhangi bir bağlantıyı tıklayanlara göre gibi segmentlere ayırıp doğru hedefe gönderin.

GÖNDERİM ZAMANLAMA

Kampanyalarınızı istediğiniz tarih ve saate planlayabilirsiniz. Kampanyalarınızı hazırlayın, zamanlayın ve tatile gidin. n-Mailer gerisini sizin için halledecektir. Gözünüz arkada kalmasın.

GÜVENİRLİĞİ TASDİKLENMİŞ E-MAİL

n-Mailer, e-mail servis sağlayıcılar ve ISP ler tarafindan, göndericinin güvenirliğini belirlemek için istenen, SPF, SenderID, DomainKeys, DKIM gibi teknolojileri tüm sunucularında, bütün müsterileri için kullanmaktadır. Bu teknolojiler, e-maillerin alıcısına ulaşmasında önemli rol oynamaktadırlar.

n-Mailer, sektörün lider e-mail gönderim programı (MTA) olan PowerMTA kullanmaktadır.

Saatte 6 milyon adet e-mail gönderime kadar çıkabilen PowerMTA, ileri seviye dağıtım tanımlamaları ile de e-maillerin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır.

E-MAİL SERVİS SAĞLAYICILARIN GERİ BİLDİRİM SİSTEMLERİ (Feedback Loop)

Bilinen tüm büyük e-mail sağlayıcılar (Hotmail, Yahoo!, Gmail, AOL) ile sağlıklı ilişkiler içinde sistemimizi yürütüyoruz. Bu firmalarla, uzun yıllara dayanan whitelist (güvenli gönderici) ve feedback loop (spam geri bildirim sistemi (alıcı, gönderiminizi spam olarak işaretlediği anda, n-Mailer sistemi tarafından listenizden anlık ve otomatik olarak çıkarılır. ) Anlaşmalarımız sayesinde, ulaşılabilirlik oranımızı her zaman yüksek tutuyoruz.